www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Божков купува нов самолет


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Божков купува нов самолет, Това ще бъде вторият самолет на Божков
SPRAVEDLIV
Публикувано на: 19.7.2006, 16:55
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 96
Участник # 127
Дата на регистрация: 29-September 05



Втори самолет купува собственикът на ЦСКА Васил Божков. Неговата компания "Нове холдинг" е поръчала "Лиърджет 60 Екс Ар" (Learjet 60 XR) на канадския производител "Бомбардие".

Това обявиха от компанията на авиоизложението във Фарнбъро, Великобритания. От фирмата не уточнява цената на поръчката, но обявиха, че е получена и още една от Чехия и двете са на стойност 25,8 млн. щатски долара."
Лиърджет" е поръчан, и то доста отдавна, потвърди за "Стандарт" Ирина Тенчева, говорител на "Нове холдинг" Тя обаче не можа да уточни цената на поръчката, нито дали аеропланът вече е пристигнал в България.

Това ще бъде вторият самолет на Васил Божков. В началото на 2005 г. той представи официално своята "Чесна", поръчана в САЩ. Машината е на приблизителна стойност около 2 млн. долара, с двигател на "Ролс-Ройс" и пълни екстри. Моделът Citation Encore развива скорост до 791 км/ч и може да прелети 3648 км без презареждане. Местата са предвидени за осем души, но при нужда може да се съберат повече. Самолетът притежава дигитална навигационна система.

----------------------------------------------------

ЛАПАЧИ !!

КАТО ГО ГРЪМНАТ - ПРЕДЛАГАМ ДА ИЗКУПИМ ЕВТИНДЖОС НА ВТОРА РЪКА ТЕЗИ САМОЛЕТИ И ДА ГИ ДАДЕМ ЗА МЛАДЕЖКИ АВИО-КЛУБОВЕ
PM
Top
Petee
Публикувано на: 19.7.2006, 18:15
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 358
Участник # 382
Дата на регистрация: 15-May 06



Абе ти на колко си години? Като говориш така вярваш ли си? Сигурно и котка не ти стиска да гръмнеш, а какви големи думи редиш.
PMEmail Poster
Top
SPRAVEDLIV
Публикувано на: 19.7.2006, 22:43
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 96
Участник # 127
Дата на регистрация: 29-September 05



QUOTE (Petee @ Jul 19 2006, 06:15 PM)
Абе ти на колко си години? Като говориш така вярваш ли си? Сигурно и котка не ти стиска да гръмнеш, а какви големи думи редиш.

Над 50 г. съм
Имам син на 26 - програмист.

И съм комадир (от запаса) на Танкова рота от 10 танка Т-62 (Т-72)
Стрелял съм и с Т34 и с Т55 и с Т55А (с противо-атомна защита)

Гърмял съм повече от всички в този форум взети заедно - сигурно съм изстрелял над 2000 патрона за калашников и ТТ и отделно поне 200 снаряда с вкладна цев (30мм) и още толкова със 100 мм снаряди - всеки по 32 кг. Тежи и може да ти счупи коляното ако го изпуснеш от оръдието или от стелажа.

Не помня вече колко съм стрелял с картечници - 7.62 мм и със 11 и 14 мм зенитни танкови. Но много - и на полигона в Кашин - Плевен и до Долни Дъбник и на Ново Село и на Казанлъшкия полигон.

И със ДУМ-ДУМ патрони съм стрелял - една овца я пръскат на парчета от 100 метра (трофейни патрони хитлеристки, с манлихера)

А по едно време ме мобилизираха и за ОТР(оперативно тактически) - ракети 8К11 - дето носят ядрен заряд чак до Истанбул - ама сега чух че ги нарязали !

ТА МОГА ДА ЗАСТРЕЛЯМ ПОНЕ 100 човека и мога с 20-на залпа да срина целия център на София - барабар с Министерски Съвет и с министерствата на Нихат Кабил или министерството на курвата Емел Етем.
PM
Top
100именъ
Публикувано на: 19.7.2006, 22:59
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



Ебало си е майката!

И сигурно се парфюмираш с "Деним"?


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
Petee
Публикувано на: 19.7.2006, 23:22
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 358
Участник # 382
Дата на регистрация: 15-May 06



aaaaaaaaxaxaxaaaaaaaa smil4334ad8a149e0.gif
Военен значи. Олее...А имаш ли с какво да го сринеп центъра на София?
То стига само синагогата да се срине. Тези които управляват България живеят в полите на Витоша. Но ти като си военен темплиеро-масон би трябвало да ги знаеш тези работи smil4334ad1724132.gif
PMEmail Poster
Top
iss
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



QUOTE (SPRAVEDLIV @ Jul 19 2006, 10:43 PM)
QUOTE (Petee @ Jul 19 2006, 06:15 PM)
Абе ти на колко си години? Като говориш така вярваш ли си? Сигурно и котка не ти стиска да гръмнеш, а какви големи думи редиш.

Над 50 г. съм
Имам син на 26 - програмист.

И съм комадир (от запаса) на Танкова рота от 10 танка Т-62 (Т-72)
Стрелял съм и с Т34 и с Т55 и с Т55А (с противо-атомна защита)

Гърмял съм повече от всички в този форум взети заедно - сигурно съм изстрелял над 2000 патрона за калашников и ТТ и отделно поне 200 снаряда с вкладна цев (30мм) и още толкова със 100 мм снаряди - всеки по 32 кг. Тежи и може да ти счупи коляното ако го изпуснеш от оръдието или от стелажа.

Не помня вече колко съм стрелял с картечници - 7.62 мм и със 11 и 14 мм зенитни танкови. Но много - и на полигона в Кашин - Плевен и до Долни Дъбник и на Ново Село и на Казанлъшкия полигон.

И със ДУМ-ДУМ патрони съм стрелял - една овца я пръскат на парчета от 100 метра (трофейни патрони хитлеристки, с манлихера)

А по едно време ме мобилизираха и за ОТР(оперативно тактически) - ракети 8К11 - дето носят ядрен заряд чак до Истанбул - ама сега чух че ги нарязали !

ТА МОГА ДА ЗАСТРЕЛЯМ ПОНЕ 100 човека и мога с 20-на залпа да срина целия център на София - барабар с Министерски Съвет и с министерствата на Нихат Кабил или министерството на курвата Емел Етем.

Много жалко "КОМАНДИРЕ"(от запаса)...много жалко...Жалко за България и за тези които трябва да се учат от хора като теб.Ако наистина си из между националистите ,с твоя опит и подготовка би могъл да допринесеш много за България!И за да ме ме разбереш ще ти препоръчам,да отделиш от ценното си време и да прочетеш "Тайните на командоса"(от поредицата "Свирепия" на Ричард Марченко)Прилагам ти и кратко резюме:
" АЗ СЪМ ВОИН.
Служих на страната и на приятелите си над 30-т години.През това време се научих да бъда предводител.Ритали са ме по задника повече пъти,отколкото съм способен да преброя.....
Научих как да унищожавам враговете си, преди те да унищожат мен.
По всяка стъпка от пътя изучавах хората:
как да ги мотивирам за действие,как да ги вдъхновявам,как да ги водя - и кога,ако трябва,да ги унищожавам.
Така разработих група принципи на водачеството.Този предводителски кодекс беше моята пътеводна светлина.По него живеех.И бях готов да умра за него."
...Каква е твоята ПЪТЕВОДНА СВЕТЛИНА "КОМАНДИРЕ"???
...само това ли е принципа ти???

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
Янга
Публикувано на: 20.7.2006, 11:18
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 338
Участник # 326
Дата на регистрация: 7-April 06



Тук има нещо гнило...
PM
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 20.7.2006, 11:59
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



QUOTE (Янга @ Jul 20 2006, 11:18 AM)
Тук има нещо гнило...

Има я...коляно се чупи само с ритник...може би с два.На някои им трябват снаряди обаче smil4334a6f863501.gif Проклет да е вовеки човека,измислил огнестрелното оръжие.
PM
Top
Strannik
Публикувано на: 20.7.2006, 20:22
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 33
Участник # 239
Дата на регистрация: 21-January 06



QUOTE
Но много - и на полигона в Кашин - Плевен и до Долни Дъбник и на Ново Село и на Казанлъшкия полигон.


Я признай как се уреди да служиш в Плевен (в Школата за запасни офицери) в онези времена? Аз съм чувал, че ставало само със сериозни връзки....


--------------------
???? ?????????? ? ?????? ??? ???? ??? ????!!!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020